Мольберты Украины | Интернет-магазин | тел.: 050-406-11-65, 068-949-53-90.

Де можна придбати мольберт?

Де купити мольберт сьогодні? Це - нескладно, вибір є, а от унікальний натуральний мольберт ручної роботи, треба знати, де шукати, щоб бути впевненим у високій якості витвору. Але ж витвори ручної роботи завжди вважалися «статусними». Людина, котра воліє мольберт придбати в Україні, зроблений рукою майстра, опікуючись своїм комфортом також не забуває про свій імідж! Навряд чи хто зможе заперечити, що завжди приємніше мати справу з річчю ручної роботи – індивідуальним продуктом. Бо в нього вкладено старанність, досвід, професіоналізм, душевний людський фактор – а це дуже важливо. Особливо таким речам приділяють увагу люди-митці, які за своєї природою звикли дуже сильно відчувати енергетику речей та їхній емоційний настрій. Кожен мольберт «Ecodrevo» - унікальний.

 

До речі, замовник має можливість отримати його за своїм кресленням, у необхідній комплектації. Майстер, зазвичай, малює стоячи чи сидячи, тому площина полотна повинна бути розташована вертикально – це загальна специфіка конструкції всіх мольбертів. Але ж є і такі моменти та побажання – як можливість закріпити полотно на потрібній висоті, регулювати його кут нахилу для корекції освітлення, а також наявність зручних полиць, на яких можна розміщувати кисті та фарби.

 

Особливо важливі ці технічні подробиці для маленьких художників, тому що в юному віці постава тільки починає формуватися. Будь-яку модель мольберта чи етюдника можна розташувати таким чином, щоб уникнути зайвого навантаження на спину та очі. А зручно закріплені полиці допоможуть дитині мати весь інструмент під рукою, і бути максимально зосередженою під час занять.

В усі часи люди мистецтва віддавали перевагу роботі виключно з натуральними матеріалами. Купити мольберт «Ecodrevo» можна з будь-якої деревини – бук, береза, смерека, ясень…. Енергетика у кожного дерева своя, і кожен художник вибирає виходячи зі своїх власних відчуттів та емоційних вражень. Але ж, є і загальне сприйняття – це природність, натуральність матеріалу, яка гармонійно вписується в творчу обстановку, не порушуючи її цілісності матеріалом з пластикових та хімічних полімерів.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить